rom,konferans koltuğu,sinema koltuğu,tiyatro koltuğu,seminer koltuğu,açık kol,kol üstü plastik
Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

Açık Kol Konferans Koltukları, tiyatro ya da Sinema, salonlarını tefriş etmek, düzenlemek estetik öngörüyü gerektiren bir dekorasyon işi olduğu gibi bir o kadar da mühendislik hesaplamaları gerektirmektedir. Zira koltuğun ergonomisinden başlayan hesaplamalar, salonun yerleşimi, görüş açıları, sesin dağılımı, ışık, duvar ve tavan akustik hesaplamaları gibi bir çok matematiksel olguyu da beraberinde getirir.
Bu hesaplamaların tamamı salonu kullanan katılımcıların uzun süreli organizasyonlarda konsantrasyonunu direkt etkileyeceği için verimliliğinde, o etkinlikten alınacak faydanın da kazanılmasına ya da kaybedilmesine sebep olurlar.
Bu sebeple Yılmaz Büro, tefrişatını yaptığı salonlarda birbirine tam olarak uyan sistemler ortaya koyabilmek adına projeyi A dan Z ye üstlenerek, salonun zemin yükseltme ve basamak sistemi, zemin döşeme, gibi konferans salonu ya da sinemaya ait tüm taşınır ve taşınmaz mobilyayı titizlikle uygular, devreye alır ve teslim eder.
Size sadece oturup keyfini sürmek kalır
Ankara sitelerde imalatını yaptığımız oturak kısmı katlanır ve sabitlenmiş sinema koltuk modeli için lütfen tıklayınız.

Ölçüler

Üründe kullanılan malzemeler TEKNİK ÖZELLİKLER Oturma derinliği (Not-2) Poliüretan sünger, Kol,Kumaş,Cıvata, Oturma yüzey genişliği (Not-2) H-43 cm Arkalık üst kenarın oturma yüzeyinden yüksekliği (Not-2) I-46 cm A-49 cm B-97 cm

Teknik Bilgiler

Oturak ve Sırt Süngerinde minimum 50 DNS +/- %10 Elastoflex hammadde kullanılmıştır. Ayakları 40x60x1.5 mm profil borudan imal edilmiştir. Kumaş rengi tercihe bağlıdır.Konferans koltukları, Sinema Koltukları, Tiyatro koltukları ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum ve Garanti Şartları

GARANTİ KOŞULLARI Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI
Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır. Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır. Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz. Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz. Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır. Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır. Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez. Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.


konferans koltuğu

konferans koltuğu adana, konferans koltuğu adıyaman, konferans koltuğu afyon, konferans koltuğu ağrı. konferans koltuğu amasya, konferans koltuğu ankara. konferans koltuğu antalya,konferans koltuğu artvin,konferans koltuğu aydın,konferans koltuğu balıkesir,konferans koltuğu bilecik,konferans koltuğu bingöl, konferans koltuğu bitlis.konferans koltuğu bolu,konferans koltuğu burdur,konferans koltuğu bursa,konferans koltuğu çanakkale,konferans koltuğu çankırı,konferans koltuğu çorum.konferans koltuğu denizli, konferans koltuğu diyarbakır,konferans koltuğu edirne.konferans koltuğu elazığ, konferans koltuğu erzincan, konferans koltuğu erzurum, konferans koltuğu eskişehir, konferans koltuğu gaziantep, konferans koltuğu giresun, konferans koltuğu gümüşhane, konferans koltuğu hakkâri, konferans koltuğu hatay, konferans koltuğu ısparta, konferans koltuğu içel (mersin),konferans koltuğu istanbul, konferans koltuğu izmir,konferans koltuğu kars, konferans koltuğu kastamonu, konferans koltuğu kayseri, konferans koltuğu kırklareli, konferans koltuğu kırşehir,konferans koltuğu kocaeli, konferans koltuğu konya. konferans koltuğu kütahya , konferans koltuğu malatya, konferans koltuğu manisa, konferans koltuğu kahramanmaraş.konferans koltuğu mardin, konferans koltuğu muğla, konferans koltuğu muş, konferans koltuğu nevşehir. konferans koltuğu niğde. konferans koltuğu ordu. konferans koltuğu rize, konferans koltuğu sakarya. konferans koltuğu samsun. konferans koltuğu siirt. konferans koltuğu sinop. konferans koltuğu sivas. konferans koltuğu tekirdağ, konferans koltuğu tokat. konferans koltuğu trabzon. konferans koltuğu tunceli. konferans koltuğu şanlıurfa, konferans koltuğu uşak.konferans koltuğu van, konferans koltuğu yozgat, konferans koltuğu zonguldak, konferans koltuğu aksaray. konferans koltuğu bayburt, konferans koltuğu karaman, konferans koltuğu kırıkkale, konferans koltuğu batman, konferans koltuğu şırnak, konferans koltuğu bartın,konferans koltuğu ardahan. konferans koltuğu ığdır. konferans koltuğu yalova .konferans koltuğu karabük, konferans koltuğu kilis, konferans koltuğu osmaniye, konferans koltuğu düzce,