ahşap makam koltuğu,ahşap yönetici koltuğu,patron koltuğu,ofis koltuğu
Bigboss Ahşap Yönetici Koltuğu

Neden Bigboss Ahşap Yönetici Koltuğu ;

Ergonomik olmayan ofis makam koltuğunun ciddi boyun, sırt, omuz veya bel ağrılarına neden olmaktadır .Basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmenin ve çalışma performansını artırmak son derece kolaydır.
Makam Koltuğu ;seçiminde dikkat edilmesi gereken temel kuralları vardır.
Bunlar;
Zamanımızın büyük  kısmını geçirdiğimiz makam koltuğunun sağlığımız için önemini hiç düşündünüz mü? doğru ofis koltuğu seçerken dikkat edilmesi gerekenler:
 Ofis koltuğu yüksekliği: İdeal ahşap yönetici koltuğu oturma yeri genişliğinin 45-50 cm olması gerekir. “Otururken ayak tabanlarınız yere tam temas halindeyken bacaklarınız ile sandalye oturma yeri arasındaki mesafe ;  parmaklarınızın bu bölgeden rahatça geçebileceği genişlikte olmalıdır. Parmaklarınız bu mesafeden rahatça geçmiyorsa oturma yerinizi bu işlemi sağlayana kadar alçaltın. İdeal sandalye yüksekliği 40-50 cm olmalı ve bu yükseklik ayarlanabilmelidir” .
Makam Koltuğu oturma yeri derinliğinin de ikinci önemli husustur. Çalışanların sırtlarını ve bellerini sandalyenin arkasına tam dayayarak oturduklarında; sandalyenin ön kenarı ile dizlerinin arkası arasında bir yumruk genişliğinde (5-7 cm) mesafe olması gerekmektedir. “Sandalyenizin bacak arka yüzünü sıkıştırmasının bu bölgeden geçen sinirleri etkileyerek bacak uyuşmalarına neden olacağını unutmayın. Bu mesafe yoksa sandalyenizin oturma derinliğini azaltmak  sırtınızın arkasını ve belinizi destekleyen bir yastık kullanın” .Ölçüler

Genişlik Boy Yükseklik 70 cm 80 cm 130 cm

Teknik Bilgiler


  • Bigboss VIP Ahşap Makam Koltuk
  • Ürünümüz Üst Düzey Ahşap Ofislerde Kullanım Amaçlıdır.
  • Yapısı İtibari İle Bigboss vip Ahşap Makam Koltuğumuz Tamamen ortopedik Bir Üründür.
  • Sırt Ve Oturak Kısımların Kuştüyü Pembe Sünger Üzeri 500 mg Silikonlu Elyaf Kullanılmaktadır Bu sayede Sırt Ve Oturum Kısımlarının Yumuşaklık Oranları Daha Fazla Artmaktadır.
  • İç İskelet Kısmı Tamamen Fırınlanmış Kayın Gürgen İskeletinden Oluşan Koltuğumuz Kol Ve Ayakları 1.Sınıf Kestane Ağacından İmal Edilip Özel Akrilik Boyalar Sayesinde Ofisinizin Renklerine uyum İçerisinde Bir Görsellik Katmaktadır.
  • Koltuğumuzun Mekanizma Kısmı Tamamen İtalyan Olup Multiblock Özelliğe Sahiptir.
  • Ortopedik Olma Anlamı İse Sırt Kısmı Oturak Kısmından Bağımsız Olarak İleri Geri Yatış Pozisyonlarını Sağlamaktadır.
  • Ürünümüz İstenilen Renk Ve Adette Üretilmektedir.

Kurulum ve Garanti Şartları

GARANTİ KOŞULLARI Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI
Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır. Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır. Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz. Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz. Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır. Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır. Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez. Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.