kartoteks,dörtlü kartoteks,özlük dosya dolabı,özlük dolabı,çelik dolap,askılı dosya dolabı
Dörtlü Kartoteks ( Özlük Dosya ) Dolabı


DÖRTLÜ KARTOTEKS DOLAPLARI ÖZELLİKLER

Dörtlü çekmeceli kartoteks dolabı sağlam punta kaynaklı.
Dörtlü çelik kartoteks dolabı çelik saç’tan üretilmiştir.
Dörtlü metal kartoteks dolabı elektrostatik toz boyalı.
Dörtlü kartoteks dolabı merkezi kilitli, Ayrıca yedek anahtarları mevcutdur.
Dörtlü personel özlük dosyalarını düzenli ve sıralı bir şekilde muhafaza etmek.
Dörtlü kartoteks dolapları istenildiğinde dosyalara daha rahat ulaşabilmek için özel olarak üretilmiştir.
Dörtlü Kartotekse dolaplarımızda standart olarak, ral kodu 7035 (açık gri)
Dörtlü kartoteks dolapları isteğe göre özel renk boyamanız mümkündür Farklı renklerde olur ise fiyat ve zaman farkı çıkar.

Genel olarak çelik dolap, soyunma dolabı, dosya dolabı, compact dolaplar gibi isimlerle anılmaktadır. Çelik dolapları sadece sizin açabileceğiniz, şifreli ve kilitli olup sağlam ve dayanıklıdır. Çelik dolap; tiplerine göre değişiklik gösterir. Ebat ve boyutlarını seçebileceğiniz çelik dolap ürünleri fonksiyonel olarak da birçok ihtiyaca cevap vermektedir. Değerli eşyalarınızı çelik dolap içinde muhafaza edebileceğiniz gibi sadece sizin şahsi denetimizde olacağını da unutmayın. Çelik dolap renkleri; çoğu kullanım alanlarında siyah, beyaz, gri, metalik olmaktadır ancak arzu edildiği taktirde sipariş üzerine özel renk yapılabilir.

Çelik dolap alırken nelere dikkat etmek gerekir;

- Sağlamlığı ve dayanıklılığı
- Güvenliği, (kilit ve şifre sistemi)
- Hammaddesinin kalitesi
- Ağırlığı metalın kalınlığını verir
- Çelik dolap garanti belgesi ve süresi
- İç hacmi ve fonksiyonelliği (raf sistemi)
- Çelik dolabın satın alındığı yerin bakım ve servis hizmeti (çelik dolap açılamazsa, kilitli kalırsa)
- Boyasının dayanıklılığı
Ayrıca dosya dolapları, soyunma dolabı, ofis dolabı, malzeme dolabı,personel dolabı, işçi dolabı, klasör dolabı ,alet dolabı,takım dolabı gibi isimlerde almaktadır.


Adres
:
Sarıgül Sokak No:2 SITELER / Altındağ / Ankara /Turkiye
» Telefon
:
(312) 351-25-25
» Faks
:
(312) 353-34-10
» Gsm No
:
(532) 252-74-88
» Web Site
:Ölçüler

Üründe kullanılan malzemeler
TEKNİK ÖZELLİKLER
EN:46,5 Cm
DERİNLİK:62 Cm
YÜKSEKLİK:133 Cm

Teknik Bilgiler

Dört çekmeceli kartoteks dolabı sağlam punta kaynaklı çelik sactan üretilen elektrostatik toz boyalı

Merkezi kilitli, Özellikle personel özlük dosyalarını düzenli ve sıralı bir şekilde muhafaza etmek ve istenildiğinde dosyalara daha rahat ulaşabilmek için özel olarak üretilmiştir.

STANDART RENKLER

HAKİ - GRİ

İsteğe göre özel renk boyanması mümkündür.  Özel renklerde fiyat farkı uygulanır.

Kurulum ve Garanti Şartları

GARANTİ KOŞULLARI
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

YILMAZ MOBİLYALARI İADE ŞARTLARI

Madde 1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır. Özel sipariş: Kişiye özel masa ölçüsü,aksesuarı,renkleri,suni deri, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır. Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.
Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.
Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 14 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
Madde 4: Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin, iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin iadesinde 20 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
Madde 5: Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin, Yılmazburo’dan kaynaklanmayıp, 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan Ofis Mobilyalarının iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.
Madde 6: Outlet ürünleri iade alınamamaktadır.
Madde 7: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde özel sipariş veren müşterilerimizin iade talebi 24 saat içerisinde tarafımıza bildirilmediği takdirde kubul edilmez.
Madde 8: Ürün ölçüsünün ofis uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, ofisinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre,kontrollerinizi sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.